Warszawa i okolice

+48 603 309 555

Nowości

Obraz 15.07.2019 godz. 20.01

 

 

Nowości

Od ponad 25 lat pracujemy nad tym, by dostarczać naszym klientom najbardziej wydajne i niezawodne systemy w zakresie bram garażowych i wjazdowych, ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych, napędów, drzwi i okien. Aby móc realizować naszą misję, stale musimy monitorować sytuację rynkową i nowinki techniczne, które zwiększają wydajność instalacji, a także wygodę użytkowników. Kolejnym argumentem jest oczywiście niezawodność nowych materiałów produkcyjnych i połączeń.

Co znajdziesz w nowościach?

To rozwiązania, które niedawno pojawiły się na rynku, a już cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Zanim system trafi do naszej oferty, musi przejść szereg rygorystycznych testów. Sprawdzamy jego funkcjonalność, potencjał zastosowania w polskich warunkach, a także niezawodność. W odpowiedzi na to wybieramy tylko te produkty, których sami chcielibyśmy używać. To gwarancja najwyższej jakości i spełnienia standardów rynkowych.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą z zakresu naszych nowości, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z zespołem WIBRAM.