Warszawa i okolice

+48 603 309 555

Porady i informacje

Awarie bram garażowych – przyczyny

Michał Starobrat

Sprawne funkcjonowanie bram garażowych jest kluczowe dla zapewnienia komfortu parkowania. Ich awarie mogą sprawić, że skorzystanie z garażu będzie mocno utrudnione, a niekiedy wręcz niemożliwe. Poniżej przedstawimy główne przyczyny awarii bram garażowych, dzięki czemu będziesz w stanie skutecznie przeciwdziałać ich wystąpieniu.

Jak wybrać wydajny napęd do bramy przesuwnej?

Michał Starobrat

Odpowiednio dobrany napęd do bramy wjazdowej przesuwnej pozwala na zachowanie maksymalnej płynności wjazdu. Właśnie dlatego tak ważne jest dobranie rozwiązania, które w pełni odpowie na potrzeby danego rozwiązania, zastosowanego na posesji. Poniżej znajdziesz wszystkie kluczowe informacje, które pozwolą Ci wybrać odpowiedni napęd do bramy.

Jaki napęd wybrać do bramy skrzydłowej?

Michał Starobrat

Bramy wjazdowe skrzydłowe, z uwagi na możliwość zastosowania również na wąskich działkach, cieszą się dużą popularnością. W zależności od budżetu i preferencji mogą być otwierane ręcznie lub automatycznie. W przypadku bramy automatycznej warto dobrać odpowiedni napęd, który zapewni jej płynne funkcjonowanie. Aby uniknąć ryzyka wybrania niewłaściwego napędu, warto zapoznać się z treścią poniższego artykułu. 

Brama wjazdowa – skrzydłowa czy przesuwna?

Michał Starobrat

Brama wjazdowa stanowi zwieńczenie ogrodzenia. Odpowiednio dobrana pozwala nadać styl przestrzeni wokół domu, ale przede wszystkim, zapewnić wygodny wjazd na posesję. Jak dobrać odpowiednią bramę wjazdową, która zapewni odpowiednią funkcjonalność? Czy lepiej zdecydować się na bramę skrzydłową czy zainwestować w bramę przesuwaną?